Stalo se Vám, že jste neměli svůj obchod či dům zabezpečen? Pokud ano, právě firma mříže Raab nabízí výrobu kvalitních mříží, oproti ostatním firmám, kteří jsou pouze prodejci. Již se nemusíte bát, že Vás někdo opakovaně vykrade. Můžete si nechat vyrobit všechny druhy mříží na míru se zárukou 5 let.

Vybírat lze tedy z několika druhů mříží, mezi které patří pevné mříže, klasické, kované i mříže pohyblivé, kam se mohou zařadit rolovací mříže a nůžkové mříže. Firma Raab je schopna vyrobit mříže dle přání, jelikož jsou vyráběny přímo a nejsou nakupovány. Pro zákazníky existuje i možnost, že když si načrtnou své mříže nebo přinesou svůj hotový návrh, tak je možné mříže dle přání na míru. Veškeré druhy mříží se zaměří, navrhnou, vyrobí a dovezou a namontují, o což se postará tým zkušených řemeslníků.

Konkurenční výhodou firmy je možnost provedení opravy starších typů rolovacích a nůžkových mříží. Firma také vyrábí repliky ze zničených kusů mříží. Zákazníkům se snaží vyjít vstříc nabídkou 24 hodinové pohotovosti, kdy je schopna při naskytnutém problému okamžitě vyřešit problém a ihned vyrazit na místo určení.