Půjčovna dodávek Zlín – nejlepší půjčovna v okolí!

Pronájem dodávky se jistě vyplatí

Chcete přepravit stavební materiál na chalupu a postavit konečně tak plot? Potřebujete přestěhovat babičku a nevíte, jak to udělat bez komplikací? Máme pro vás jednoduché řešení, které bude vyhovovat všem a tím je zapůjčení dodávky z půjčovny dodávek Zlín!

Dodávka jako dokonalý transport

Pro jakýkoliv náklad jsou určeny užitkové dodávky, které se liší samozřejmě značkou vozidla, velikostí a cenou. Pokud jednoduše potřebujeme převést cokoliv a nedisponujeme takovou užitkovou dodávkou, není třeba hned panikařit, ale můžeme si ji zapůjčit. Pronájem dodávky nebo jiného vozu je zcela běžná věc a nemusí to být jen na přepravu nábytku. Dodávky můžeme využít i jako osobní přepravu osob například do zaměstnání nebo na různá školení a trh také nabízí i obytné dodávky, které jsou hitem pro volbu skvělé dovolené.

Bezpečně, rychle a spolehlivě

Tak by měl znít každý slogan při přepravě nákladu. Přepravit totiž náklad bezpečně je jedním z kritérií přepravy. Pokud totiž nedostatečně náklad zajistíme nebo jej nezajistíme vůbec, může se stát, že se na silnici náklad pohne na druhou stranu, auto se může převážit a neštěstí je hotovo. Jakýkoliv náklad tedy musí být dobře připevněný a slouží k tomu například různé pásy a držáky, kterými lze náklad uchytit.

Samozřejmě, že se může také jednat o přepravu cenných věcí, sbírek a podobně, kde je také důležité balení. Všichni jistě chceme, aby náklad byl dopraven zcela nepoškozený a v pořádku. Obalový materiál je třeba si sehnat dopředu a majetek tak zabalit, aby nedošlo k jeho poškození.

Půjčovna dodávek Zlín

Jestliže uvažujeme o pronájmu užitkové dodávky, děláme dobře. Začínající podnikatelé a živnostníci tyto služby využívají běžně, neboť jin nahradí buď nepojízdný vůz nebo dodávku, kterou si nyní z finančních důvodů nemůžeme dovolit. Taková dodávka představuje finanční částku zhruba od 400 tisíc korun a to už je přece jen velký ranec. Pronájem tak lze využít na několik týdnů, měsíců a dokonce i roků, nejdéle však na 60 měsíců a platit budeme jen měsíční částku.

Půjčovna dodávek Zlín

Výhody pronájmu dodávek

Užitkové dodávky lze tedy využít prakticky na cokoliv. Jestliže se například potřebujeme odstěhovat a máme na to jen týden, těžko asi budeme narychlo shánět stěhovací firmu ještě navíc když máme jen pár tašek a minimum nábytku. Mezi výhody bychom mohli uvést i fakt, že v porovnání s přívěsným vozíkem je dodávky nejen zastřešená, ale má také daleko větší rozměry. Takže se nám tam vleze daleko více nákladu a v případě, že bude pršet nebo sněžit, nemusíme mít strach, že nám náklad navlhne.

Co vše je potřeba k tomu, abychom si mohli takovou dodávku zapůjčit? Jistě se neobejdeme bez řidičského průkazu a bez platného občanského průkazu. Některé autopůjčovny požadují věk řidiče nad 23 let a je také nutná vratná kauce. Také bychom měli auto před podpisem smlouvy fyzicky zkontrolovat. Po převzetí vozidla už nám jen těžko někdo uvěří, že ten blatník už byl promáčknutý nebo že to zrcátko bylo prasknuté.