Hodnoceni
Montáž nábytku

Jako seniorka jsem v poslední době velmi nedůvěřivá k lidem, které pouštím do bytu. Pana Škvařila mi doporučila sousedka a věděla jsem tedy, že je spolehlivý a pracuje kvalitně. Smontoval mi celou obývací stěnu a byla jsem velmi spokojena. Je vidět, že má v práci hodinového manžela zkušenosti, protože práce byla provedena bez zbytečného prodlužování a naprosto precizně. Nakonec mi v ceně opravil ještě prokapávající kohoutek v kuchyni. Přeji hodně spokojených klientů do budoucna, sama vaše služby doporučuji dále.

Božena Geršlová, Praha 4, Opatov
Hodnoceni
Stavební úpravy

Služby pana Škvařila mohu jen doporučit, takový řemeslník se v dnešní době těžko hledá. Dělal nám obklady na WC a v koupelně, vymalování pokojů a pokládku plovoucích podlah v celém bytě. V porovnání s konkurencí byl velmi levný a především cenu dodržel. Od známých mám špatné reference na „odborníky“ kteří si v průběhu práce účtují další poplatky a doplatky, tak jsem moc ráda, že pan Musil dodržel, co slíbil a hlavně práci provedl naprosto dokonale. Služby jsem doporučila dvěma kamarádkám, které byly rovněž velmi spokojeny.

Hana Volná, Praha 17, Řepy
Hodnoceni
Montáž dveří v domě

Po rekonstrukci našeho domu jsme potřebovali odborníka na montáž a usazení interiérových dveří v našem domě. Pan Škvařil všechny dveře namontoval a usadil naprosto profesionálně. Práci neprotahoval a ještě nám doporučil několik důležitých informací jak se starat o nově položenou plovoucí podlahu. U pokládky jsem bohužel zvolila špatného řemeslníka, tak pan Musil po dohodě provedl ještě zalištování. Na ceně jsme se dohodli předem a byla dodržena do koruny. Výborná práce a ještě jednou mnohokrát děkuji.

Petra Huťová, Praha 8, Kobylisy
Hodnoceni
Rekonstrukce koupelny

Pan Musil nám s kolegou provedli kompletní přestavbu staré umakartové koupelny. Je vidět že mají za sebou hodně přestavěných koupelen či prací podobného druhu, protože jim práce šla opravdu od ruky. Zajistili vše včetně dodávky materiálu a odvozu odpadu. Koupelna vypadá nádherně a jsem s ní velmi spokojená. Od rekonstrukce koupelny byl u nás pan Musil ještě několikrát, kdy nám prováděl montáž zárubní a pomáhal manželovi se stěhováním.

Jana Kouřilová, Praha 9, Vysočany
Hodnoceni
Usazení kuchyňské linky

Děkuji za montáž kuchyňské linky. Po tom co mi ji dovezl z obchodu se objevil problém s rozvody vody a elektřiny, protože linka byla ve standardních rozměrech z obchodu. Bohužel ke mně nikdo nepřijel na předběžnou prohlídku prostor, proto nastaly zmíněné problémy. Navíc jsem neznala nikoho, kdo se tímto zabývá tak jsem si na internetu našla pana Musila, který měl na webu uvedeno, že provádí i tyto práce. Pan Škvařil nejdříve přijel na obhlídku, vše si zaměřil a navrhl mi, jak by bylo vhodné postupovat. Za dva dny přijel ještě s dalším kolegou a kuchyňskou linku mi usadili. S pánem, který mu asistoval byly výborně sehraní a byla radost je při práci sledovat. Navíc cena byla velmi příznivá a mohu jen doporučit.

Petra Zapletalová, Praha 4, Braník
Hodnoceni
Výměna termostatických hlavic

V našem domě je hodinový manžel Praha – pan Musil pravidelným návštěvníkem, vzhledem k jeho všestrannosti. Naposledy nám měnil termostatické na radiátorech. Vše proběhlo bez problémů a rychle, během několika hodin bylo vše hotovo. Před výměnou termostatických hlavic byl u nás pan Musil provádět pokládku plovoucí podlahy a montáž lišt.

Jaroslav Kuchař, Říčany
Hodnoceni
Čištění odpadu

Pane Musil, je vidět že je pro vás čištění odpadů naprostá maličkost, se kterou se setkáváte denně. Ještě jednou vám tímto děkuji a budu se těšit na brzké shledání. Zatím nám v domácnosti nic neteče ani nekape, ale potřebovala bych v předsíni vyměnit dlažbu. Budu ráda když mi poradíte s jejím výběrem, už jste u nás byl tak víte, jaká barva by se tam hodila. Určitou představu již mám, ale nevím jak to bude ladit s tou světle zelenou stěnou na chodbě. Pokud možno pošlete mi prosím nějaké náhledy z internetu nebo pokud by to šlo tak bych s vámi zajela něco vybrat.

Jitka Konečná, Praha 6, Dejvice