Čas od času je v každé domácnosti potřeba provést drobné opravy - vyčistit odpady, opravit kapající kohoutek, sestavit nábytek, namontovat police, vymalovat byt, vyměnit okapy. S tím vším si dovede hravě poradit hodinový manžel. Jeho služby ocení nejen svobodné dámy, ale i zaměstnaní nebo nepříliš zruční muži, mezi jejichž záliby kutilství určitě nepatří. Hodinový manžel si poradí téměř s každým problémem - rychle a spolehlivě. A ačkoli je spektrum jeho řemeslných a úklidových prací opravdu široké, na všechno zkrátka nestačí.

Někdy je totiž potřeba vyšších úprav a podstatnějších změn, abychom dosáhli kýženého komfortu. Není ale hned nutná rekonstrukce, nový kabát vašemu bydlení můžete dát pomocí nábytku na míru. Ten už rozhodně není žádným luxusem, ceny jsou dnes víc než příznivé a v mnoha případech stejné jako u běžně prodávaného, sériového nábytku. Jeho kvalita, originalita a individuální zpracování je však k nezaplacení. Nejen, že má elegantní vzhled, ale navíc je nadmíru praktický a dokonale funkční, rovněž jeho údržba je snadná. Bude přesně podle vašich představ, odrazí váš osobní styl a perfektně zapadne do každého prostoru, včetně toho atypického. Své uplatnění najde v každé místnosti vaší domácnosti. V kuchyni vám díky němu půjde práce pěkně od ruky, všechno budete mít hezky přehledné a uspořádané ve skříňkách a poličkách.

Obzvláště v malých koupelnách oceníte koupelnový nábytek na míru, který ukryje vše potřebné a díky němuž je místnost opticky větší, vzdušnější a vše vypadá uklizeně. V obývacím pokoji udělá radost knihovna na míru, poličky či vitríny, na které si můžete vystavit vše, co chcete mít pěkně na očích. Podstatným problémem nejen v malém bytě bývá nedostatek úložného prostoru. Díky vestavěným skříním na míru, které se přizpůsobí vašemu interiéru, získáte spoustu místa. Umožní totiž využít každý centimetr, včetně netypicky vysokých či zkosených stropů nebo zakřivených stěn. Skvělým řešením je nábytek na míru hlavně v případě dětských pokojů - stačí provést pár drobných změn a lehce ho přetransformujete v pokoj studentský.

Nedělejte kompromisy, vyberte si přesně barvu, materiál i provedení, které vám vyhovuje, a nechte si zhotovit nábytek na zakázku. Nebudete litovat.