Pokud protéká sprchový kout a už je vidět mapa na stropě sousedům pod Vámi, je na čase zavolat instalatéra. V žádném případě nedoporučuji svévolně se snažit o opravu například otáčením sifónu ve vaničce. To pak nastane nejenom naprosté rozpadnutí sifónu, ale možné rozpojení odpadních trubek někde vzadu kam se nedá dostat spod vaničky a pak už zbývá pouze odstranění vysekání celého koutu. Instalatéři Ostrava

Jako vždy nejlepší pozvat instalatéra voda topení odpady

Protékání sprchového kutu a pomalé vytápění soudů může způsobovat nejenom sifón pod vaničkou či netěsnící či prasklé odpadní trubky, ale i uvolněný silikon u vaniček. Vaničky plastové mají velkou nevýhodu, že pruží a mění tvar v závislosti na váze člověka, který se postaví při sprchování do sprchového koutu.  

Doporučení pro Vás od instalatéra topenáře

Pokud si chcete koupit novinku a určitě dražší hezčí a lépe omyvatelnou, kde nejsou vidět žádné montážní prvky, tak určitě počítejte s tím, že oprava bude 10x dražší než u běžných zařizovacích předmětů. Dokonce za pár let nebudou ani náhradní díla a instalatéři a instalatérství nebudou umět tyto předměty opravit a bude následovat předělání celé koupelny i s obklady. Což znamená vlastně nová celá koupelna například kvůli žlabovému sprchovému koutu, který netěsní a musí se vše vysekat. Přeji tedy rozumné a praktické vybírání zřízení v koupelně.