Stavební společnost izotom.cz se zabývá aplikací foukané minerální tepelné izolace na místech, kde v bytech, rodinných domech a nebytových prostorech uniká nejvíce tepla. Tento únik znamená pro domácnost ztrátu až několik tisíc korun ročně. Investovat se proto do tepelné foukané izolace vyplatí. Uvádí se, že investice vynaložená do izolování touto metodou, se vrátí během 5 let. Tím se tak stává jedním z nejjednodušších, nejlevnějších a nejefektivnějších způsobů zateplení v současné době, kterou využívá stále více a více domácností.

Foukaná izolace je vhodná pro celou škálu míst, a tím jsou novostavby, dřevostavby, rodinné a zahradní domky, panelové domy, dutiny trámových stropů, šikminy střech, volné půdní prostory, prostory pultových střech, ale i dutých střech a příček.

Izotom.cz nabízí jako jedna z mála firem nadstandardní služby svým potenciálním klientům. Doprava materiálu pro výkon prací je zdarma. Než začne samotná instalace foukaná izolace je zákazníkům k dispozici konzultace zdarma, díky které se dozví vše podstatné o možnostech izolování, především o foukané izolaci, jaké jsou její vlastnosti, ale také i výhody. Samozřejmostí je poskytnutí záruky, která není ale 24 měsíců, nýbrž celých 60 měsíců. Neváhejte a kontaktujte firmu pomocí poptávkového formuláře na internetových stránkách firmy.