Dodávka se může hodit každému, ale málokdo k ní má přístup. Taková situace se přitom dá jednoduše vyřešit, protože půjčovna dodávek Praha dává k dispozici svá vozidla. Dodávku si můžete zapůjčit na krátkou dobu, ale problém nepředstavuje ani dlouhodobý pronájem. K dispozici je široká nabídka dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny.

Dodávky.net

Dodávka se hodí na stěhování

Půjčovnu dodávek v Praze využívají firmy, drobní živnostníci, ale také soukromé osoby. Dodávka se hodí k zajištění podnikání, ale také jako náhrada za porouchaný vůz. Velmi užitečné jsou dodávky při stěhování nebo převozu větších kusů nábytku. Při půjčování dodávky se však nemusíte obávat žádných přehnaných cen. Společnost totiž využívá pronájem reklamní plochy na vozidlech, takže nabízí nejnižší možnou cenu za pronájem dodávek na trhu.  

Kvalitní technický stav

Dodávku si lze zapůjčit každý den v týdnu v době od 8 do 21 hodin, nicméně po dohodě se dá dodávka půjčit v jakoukoliv dobu. Všechny nabízené dodávky jsou ve vynikajícím technickém stavu, jemuž je věnována dostatečně důsledná péče. Každá z dodávek je vybavena dálniční známkou platnou pro Českou republiku.