Speciální techniky, které zdobí stěny interiéru jsou moderní a dělají takový interiér originální. Naši odborníci mají mnohaleté zkušenosti a nabízejí své služby. Profesionalita a odbornost v tomhle směru je jistě na místě, protože například štukování stěn nebo jiná speciální technika je unikátní vždy z rukou odborníka. V portfoliu služeb dále naši pracovníci nabízejí i odborné poradenství. Speciální techniky se hodí nejen do všech místností, ale interiér také oživí a vznikne tak dokonalý moderní prostor, kde vždy záleží také na vkusu zákazníka. K realizaci zakázky přistupujeme svědomitě a snažíme se uspokojit přání a potřeby zákazníka. Našim cílem je především spokojený zákazník. Ten se pak může těšit například z dokonale mramorového povrchu stěn interiéru.  

Benátský štuk

Pro originalitu místnosti a jedinečný interiér nebo pro změnu vzhledu místnosti, je doporučován benátský štuk. Během renesance v Benátkách byla místo mramorových desek použita benátská omítka, která ani v dnešní době neztratila svůj význam. Benátský štuk je jednou z nejoblíbenějších a nejčastěji používaných šlechtěných omítek. Má dokonalý a neodolatelný vzhled, kdy jeho precizním zpracováním vznikne perfektní vzhled leštěného mramoru. Naši pracovníci mají odborné a praktické zkušenosti a nejčastěji aplikují benátský štuk v koupelnách a kuchyních rodinných domů, v hotelích, divadlech, luxusních restauracích i vysokých úřadech. Vyznačuje se lehkostí a snadnou aplikací.

Výhody

  • je velmi praktický
  • má hladký povrch se dobře udržuje
  • má nadčasový vzhled
  • možnost dobarvovat dle potřeby na místě
  • výborná prodyšnost
  • voděodolnost
 

Realizace

Aplikace benátského štuku vyžaduje šikovné ruce odborníků a pro jeho realizaci je nejdůležitější příparav stěn. Na ní totiž závisí konečný výsledek naší práce a vyžaduje zručnost, mnohaletou praxi. Příprava stěn pro benátské omítky zahrnuje důkladné očištění stěn od prachu, nečistot a starého nátěru. Pokud se vyskytnou trhliny, nebo jiné nedostatky, musí být odstraněny pískovou cementovou maltou. Poté se stěna odmastí a impregnuje penetrací, aby se zvýšila přilnavost povlaku a zabránilo se vzniku plísní.

Antické zeminy florentské

Milujete antiku a chcte mít k tomu přizpůsobený i interiér? Moderní a klasické interiéry právě v antickém stylu nabízejí antické zeminy florentské. Nabízíme dokonalou krásu tohoto ekologyckého, omyvatelného a prodyšného stylu. Většinou se antické zeminy florentské používají na památkové a historické objekty. Navíc mají nezaměnitelný styl. Tuto dekorativní techniku lze navíc využít pro různé druhy podkladů, jako jsou například sádrokartony, omítky, beton, kov nebo dřevo. Tento původně bílý materiál se dá dobře probarvit přírodními barvivy a lze také zvolit intenzitu barvy. Vznikne tak mbohdy velmi originální odstín. Dejte prostor fantazii….

Jaká je realizace antické zemniny florentské

Naši pracovníci mají mnohaleté zkušenosti a tak nabízejí své služby v této oblasti.  Realizace antické zeminy florentskén je nanášena pomocí plochého štětce, krátkými, mírně zaoblenými tvary, vedenými do ztracena. Tvoří se pomyslná písmena V, která jsou nanesena jedno přes druhé. Pomocí plastového hladítka se povrch musí po zaschnutí uhladit. Tato technika umožňuje vytvářet půvab a mimořádnou krásu, která je známá z renesančních paláců.

Travertino romano

Speciální dekorativní omítka Travertino romano je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. Tato omítka dává stěnám klasický styl travertinového kamene, čímž splňuje požadavky klasického designu a poskytuje také modernější dekorace, je ukazatelem vysokého stavu a prestiže. Staří Římané ji použili při stavbě Kolosea. Výhodou omítky  Travertino romano je nejen estetická krása, ale má také vynikající ochranné vlastnosti, zabraňuje rozvoji mikroorganismů a zároveň nepoškozuje člověka ani přírodu. Materiál během aplikace i po sušení nevypouští škodlivé látky, má téměř nepostřehnutelný zápach a v konečné verzi je odolný vůči tvorbě plísní.

Realizace Traventino romano

Díky svému bohatému složení se Travertino romano velmi snadno nanáší a okamžitě vyhladí i hluboké trhliny a reliéfy. Náš pracovník díky speciálním metodám vytvoří dokonalý vzhled přírodního travertinu. Samozřejmě i při této realizaci speciálních technik je nutné, aby stěny byly připraveny pro takovou změnu. Odstranit je potřeba praskliny, trhliny a důležitá je také penetrace. Pomocí hladítka pracovník vytváří nepravidelnou strukturu, které vytváří také nepravidelné žilkování. Zasychající povrch vyhladíme pomocí nerezového hladítka a tím dosáhneme zmenšení prohlubní. Tím je vytvořena struktura omítky Travertino romano. Pro voděodolnost aplikujeme ochranný nátěr. Dekorativní omítka Travertino romano pro výzdobu exteriéru a interiéru je založená na písku, drceném vybraném mramoru a stárnutém hašeném vápnu. Homogenní a měkká směs, která se snadno nanáší a umožňuje použití speciální techniky k reprodukci účinku přírodního kamene s důrazem na jeho nejjemnější vzory. Jednou z nejdůležitějších vlastností produktu je schopnost pevně přilnout k základně a vytvořit jeden celek. Travertino romano zabraňuje tvorbě plísní a bakterií.