Neodtékají kanalizace, čištění odpadu

Časté problémy s neodtékajícím odpadem je způsobeno vhozením předmětu do WC či použití místo toaletního papíru nerozložitelný vlhčený ubrousek. Mnoho nájemníku nemá v úmyslu si připouštět jakýkoli problém v tom co spláchnou do záchodu či co proteče ve dřezu do odpadu. Proto radím jako instalatér vyučený pronajímatelům dávat do smlouvy určitou zodpovědnost v nájemní smlouvě. Instalatér Ostrava

Nejhorší problém ucpané kanalizace

Největší problém je ucpaná ležatá kanalizace v bytových domech. Nejenom že přízemní byty ve více patrových domech mohou bát zcela zaplaveny fekáliemi, tak navíc pokud včas nereagujete je možné, že instalatér na vyčištění kanalizace přijede až za týden a celí panelák nemá, jak požívat koupelny a WC. Navíc při nedokonalém vyčištění či sedlé kanalizaci se tento problém může několikrát zopakovat, než se odstraní příčina havárie.    

Méně problematické havarijní situace uspaný odpad

  Pokud zjistíte že Vám neodtéká dřez či vana, ale WC nadále je naprosto funkční není to žádný velký problém, který má havarijní situaci. Toto je lokální problém v odpadu přímo u Vás byte v rozvodu buď pod vanou či pouze v sifónech vanových dřezových sprchových či umyvadlových. Lze tedy se objednat u Instalatérství či si přímo zarezervovat instalatéra který vám vyčistí odpad bez doplácení za havarijní stav odpadu jako urgentní práci do 24 h.