Vyberte si podlahu do vaší nové koupelny u profesionálů

Chystáte se na rekonstrukci vaší koupelny a uvažujete, jaký typ podlahy v ní zvolíte. Možná by se zdálo řešení naprosto jednoduché a řekli byste si, že do koupelny nic jiného, než dlažba, ani přijít nemůže. Ale jste na velkém omylu. Dlažba je sice nejpoužívanější podlahou v koupelnách, ale moderní technologie umožňují výrobu takových druhů podlah, které splňují i ty nejnáročnější požadavky klientů. Je ale pravdou, že jiná řešení, než je klasická dlažba, jsou cenově náročnější, protože materiály musejí být vytvořeny tak, aby byly voděodolné.

Na výběr nemusíte mít jen dlažbu, je mnoho materiálů, které lze v koupelně použít

Co lze na podlahu do koupelny kromě dlažby použít? Poradit vám mohou pracovníci ze společnosti Podlahy Praha. Určitě je možné využít nabídky PVC podlah. Široký výběr dekorů umožňuje mít v koupelně imitaci dřeva, kamene a klidně i dlažby. Jejich plasticita, které lze díky moderním výrobním technologiím dosáhnout, je to, co klienty láká. Díky ní opravu jen stěží rozeznáte PVC podlahu od dlažby. I spáry jsou pěkně plastické a věrohodné. Pokud položíte PVC podlahu v jednom kuse na rovný podklad a okraje zatmelíte, aby do nich nemohla vniknout vlhkost, je to ideální podlaha do koupelny. Stejně tak marmoleum nebo linoleum, pokud je položené v jednom kuse.

Dokonce se začaly vyrábět plovoucí podlahy, jenž má v nabídce i společnost Podlahy Praha, které snesou větší zamokření i dlouhodobou vlhkost. Může jít o podlahy laminátové, vinylové, dřevěné i korkové. Jsou technologicky konstruované tak, že jejich celkový povrch a spáry jsou napuštěny impregnací a tím pádem se vlhkost nemůže dostat k nosné desce a působit deformace podlahy, tak jako u klasických variant. Bohužel tyto voděodolné plovoucí podlahy jsou podstatně dražší, než ty klasické, ale mít v koupelně dřevěnou podlahu je snem mnoha lidí, kteří si svoje uspořené peníze mohou dovolit investovat do vybavení bytu nebo domu. Pracovníci společnosti Podlahy Praha vám pomohou vybrat ten nejvhodnější typ podlahy, s přihlédnutím k ceně a k vašemu vkusu. A to není vše. Vybranou podlahu vám zkušení podlaháři přijedou také položit, tím pádem s její montáží nebudete mít žádné starosti. S sebou si přivezou všechen potřebný materiál, jako jsou lepidla, tmely a jiné. Důležité je poměření místnosti, do které se bude podlaha pokládat. Je zdarma a pracovníci společnosti Podlahy Praha jej provedou po výběru druhu podlahy.