Rekonstrukci vašeho bytu podle vlastní fantazie ocení i vaši přátelé

Jestliže máte cit pro detail a dobré prostorové vnímání i představivost, pak není žádným problémem vytvořit si moderní a útulné bydlení podle vašeho návrhu. Vkusně zařízený byt bez zásahu zkušených architektů je skvělou vizitkou jejího majitele či majitelky. O to víc potěší, pokud k vám přijde návštěva a je z proměny vašeho bytu nadšená. A nejen nadšená, ráda by vás požádala, zda byste podobný byt mohli zařídit i jí v Brně. Protože se jedná o kamarádku, můžete jí pomoci vybrat nový byt o podobných dispozicích, jako je ten váš a pokud budete mít štěstí a na podobný byt narazíte, tak jí ho také zkusit navrhnout podle vašeho vkusu.

Rekonstrukci byt bude provádět vámi i vašimi známými prověřená společnost

Realizaci vašeho návrhu jste svěřili společnosti Rekonstrukce interierů Praha. Dostali jste na tuto společnost tip od známých, protože s ní také měli dobré zkušenosti, a tak jste se rozhodli prověřit její schopnosti. Architektonickým návrhem jste se zdržovat nemuseli, protože ten již hotový byl, díky vaší pilné práci, teď už jen stačilo zrealizovat všechny požadavky, které jste si v návrhu kladli. Pracovníci společnosti Rekonstrukce bytů Praha si návrhy prohlédli a usoudili, že není nic z toho nerealizovatelné a ihned se pustili do cenových kalkulací a termínových propočtů. I když byl návrh vytvořený, architekt společnosti jej přenesl do svého programu, tyto služby jsou zdarma, aby zjistil, jak se bude dále vyvíjet cena a jaká přesně budou barevná řešení.

Během několika dní obdržela majitelka bytu podrobnou cenovou kalkulaci, včetně termínových dispozic a po odsouhlasení obojího se mohli řemeslníci společnosti Rekonstrukce bytů Praha pustit do práce. Vybourat příčky a posunout je tam, kam chtěla majitelka bytu, nábytek vyrobit na míru, položit nové podlahy, vytvořit celou novou koupelnu a mnoho dalších činností s rekonstrukcí spojených. A protože bydlí vaše kamarádka v Brně a nový byt jste jí pomáhali hledat v Brně, doporučili jste jí pro provedení rekonstrukce jejího bytu podle vašeho návrhu společnost Rekonstrukce bytů Brno. Je to totiž pobočka pražské společnosti a kvalita jejích služeb je na stejné úrovni, jako v Praze. I jejím pracovníkům můžete bez obav svěřit byt, aby jej přetvořili podle vašeho obrazu a ještě za přijatelných cenových podmínek. Buďte si jistí, že vaše návrhy zrealizují přesně tak, jak jste si přáli, a že díky kvalitním řemeslným pracím nebudete muset řešit žádné pozdější reklamace.