piano

Stěhování klavíru či pianina bývá pro rodiče nadaného dítěte zapeklitý úkol

Každé dítě v dětství hledá, co jej baví a k čemu má vrozené vlohy. Pro některé je to sport, tanec, tvořivé činnosti a pro jiné třeba hra na hudební nástroj. Někdo zkouší flétnu, někdo kytaru a někoho nadchne hra na klavír. Ne na klávesy, ale na klasický klavír. Docházení do hodin na umělecké škole ale mnohdy nestačí, dítě hra na tolik nadchne, že je ochotné na klavír hrát denně. Rodiče začínají řešit dilema, jestli dítě vozit kvůli cvičným hodinám do umělecké školy, nebo pokud mají dostatek prostoru, tak jestli raději klavír nepořídí domů. Mohou jej koupit, koupě klavíru ale bohužel není levnou záležitostí, nebo využít služeb půjčoven hudebních nástrojů a klavír si pronajmout. V obou případech je nutné klavír nebo menší pianino převést. A to není tak jednoduché.

I těžké a objemné věci se dají jednoduše přestěhovat

Klavír nebo pianino je těžké a objemné, nevejde se do auta, ani na vozík, navíc už jen vynést ho do bytu nebo do domu je obtížné. Na tyto služby je obvykle hodinový manžel krátký a na řadu musí přijít stěhovací společnosti. Dostatečně fyzicky zdatní pracovníci mohou i za pomoci technických pomůcek přestěhovat objemná a těžká břemena z jakýchkoli prostor. Využít mohou kladkostroje, vysokozdvihy, auta s rukou a jeřáby.

Pokud bydlíte v Brně nebo jeho blízkém okolí, můžete využít služby firmy Stěhování Brno. Po Brně si neúčtuje projeté kilometry a neúčtuje si ani příplatky za stěhování po schodech. Samozřejmostí je poskytování služeb i o víkendech, svátcích i v nočních hodinách. Pro stěhování využívají různé druhy dopravních prostředků, proto mohou zvolit ten nejvhodnější a nejlevnější. Jejich ceny jsou v Brně dlouhodobě na nejnižší úrovni, neznamená to ale, že by služby byly méně kvalitní. Základní ceník je uvedený na internetových stránkách firmy Stěhování Brno. Jedná se o základní ceny, přesnější kalkulace vám stanoví odborníci emailem nebo prostřednictvím telefonní linky. V případě, že by pronájem klavíru nebo pianina byl výhodnější v Praze, není nutné hledat pražskou stěhovací firmu, ty se cenově pohybují na o dost vyšší úrovni, ale je možné za velice výhodných cenových podmínek provést přestěhování i z Prahy do Brna.